بلفاروپلاستی در اهواز و ماهشهر چگونه انجام می‌شود؟

بلفاروپلاستی در اهواز عمل زیبایی است که به تازگی در استان خوزستان و البته کل کشور بسیار محبوب شده است. بسیاری از افراد زمانی که پا به میانسالی می‌گذارند با شلی و افتادگی پوست مواجه می‌شوند. همین اتفاق در پلک بالا یا پایین می‌تواند چهره را پیر‌تر از حالت واقعی نشان دهد. همچنین به‌ دلیل اینکه پف پلک، چشم‌ها را جمع می‌کند چهره این افراد همیشه خسته و خواب‌آلود به نظر می‌رسد.

چشم تاثیر زیادی در زیبایی فرد دارد و هر شخصی در نگاه اول جذب احساسات مخفی در چشمان طرف مقابل می‌شود. به همین دلیل رفع مشکلات زیبایی چشم، تاثیر زیادی در به‌ دست آوردن شادابی چهره دارد. البته باید توجه داشته باشید که چشم حساس‌ترین عضو بدن است و جراحی زیبایی روی پلک باید تنها توسط متخصصین کاربلد و بسیار حرفه‌ای انجام شود.

نمونه جراحی بلفاروپلاستی در اهواز

در صورتی که تمایل دارید با جزییات عمل بلفاروپلاستی در اهواز و ماهشهر آشنا شوید و بهترین کلینیک خوزستان در انجام عمل بلفاروپلاستی را بشناسید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

جراحی زیبایی پلک یا بلفاروپلاستی چیست؟

پف پلک معمولا ارثی است اما در اکثر افراد مسن به وجود می‌آید. افرادی که زمان‌های طولانی را زیر نور خورشید می‌گذرانند هم مستعد افتادگی و شلی پوست پلک هستند. بهترین درمان برای این افراد انجام عمل بلفاروپلاستی یا جراحی زیبایی پلک است.

جراحی بلفاروپلاستی در اهواز به دو دسته جراحی پلک بالا و پلک پایین تقسیم می‌شود. گاهی اوقات جراحی پلک بالا جنبه درمانی هم پیدا می‌کند زیرا در مواردی که پف پلک شدید باشد بینایی فرد را تحت تاثیر قرار داده و گستره دید بیمار کم می‌شود.

خوشبختانه جراحی بلفاروپلاستی در ماهشهر یک عمل ساده بوده و به‌ راحتی انجام می‌شود. پیش از این جراحی باید توسط جراح مشخص شود که نیاز به کشیدگی پلک بالا، پایین یا هر دو در یک زمان دارید. برای انجام جراحی پلک، جراح پوست و ماهیچه‌های اضافی اطراف چشم را برداشته و سعی می‌کند که چشمان بیمار را به‌ حالتی جوانتر و شادابتر برگرداند.

قبل و بعد عمل بلفاروپلاستی توسط دکتر وحید بیگی در ماهشهر

انواع جراحی زیبایی پلک در اهواز

به‌ صورت کلی جراحی بلفاروپلاستی در اهواز به معنی حذف پوست‌ اضافی، چربی و ماهیچه‌های اضافه اطراف چشم است. اما همان‌طور که توضیح دادیم، عمل زیبایی پلک بر اسا نواحی مورد نظر به دو دسته بلفاروپلاستی پلک بالا و بلفاروپلاستی پلک پایین تقسیم می‌شود. در ادامه به جزییات هر دو نوع این جراحی می‌پردازیم:

بلفاروپلاستی پلک بالا

جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا یکی از شایع‌ترین عمل‌های زیبایی در صورت است. این جراحی گاهی اوقات زمانی که پف و افتادگی پلک، دید بیمار را محدود می‌کند جنبه درمانی هم دارد. برای انجام این عمل پزشک ابتدا پلک و اطراف آن را بی‌حس می‌کند.

سپس با ایجاد یک برش نازک روی خطوط طبیعی پلک روند برداشتن چربی و ماهیچه‌های اضافه روی پلک را آغاز می‌کند. پس از اینکه ماهیچه و چربی‌ها برداشته شدند در صورت نیاز قسمتی از پوست هم به‌ صورت یک برش هلالی شکل از بالای پلک کم می‌شود. در آخر پزشک به‌ وسیله چندین بخیه بسیار ظریف به کار خود پایان می‌دهد.

با استفاده از جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا چشم‌ها بازتر از قبل به نظر می‌رسند. پس از 3 هفته تا یک ماه بعد از این عمل بهبودی حاصل می‌شود و بیمار نتایج جراحی را مشاهده خواهد کرد.

قبل و بعد بلفاروپلاستی پلک بالا در اهواز توسط دکتر وحید بیگی

بلفاروپلاستی پلک پایین

پلک پایین هم با افزایش سن به‌ شدت مستعد افتادگی است. این مشکل به‌ خصوص در افرادی که زمان زیادی را زیر نور آفتاب مستقیم صرف می‌کنند بیشتر دیده می‌شود. افتادگی پلک پایین چهره افراد را مسن‌تر از حالت واقعی نشان می‌دهد. به همین علت بسیاری از افراد حساسیت زیادی روی آن داشته و تمایل دارند در اسرع وقت نسبت به از بین بردن افتادگی پلک پایین اقدام کنند.

افتادگی پلک پایین در واقع به معنی جمع شدن چربی زیر پوست چشم است. این تجمع چربی معمولا خود را به‌شکل توده کیسه‌ مانند زیر چشم نشان می‌دهد.

برخلاف افتادگی پلک بالا، افتادگی پلک پایین در آقایان بیشتر مشاهده می‌شود. برای درمان این مشکل پزشک مانند افتادگی پلک بالا ابتدا اطراف چشم را با استفاده از تزریق بی‌حس می‌کند. سپس زیر مژه و روی خطوط طبیعی پایین چشم برش نازکی ایجاد می‌کند و چربی و ماهیچه‌های اضافه را از این طریق بیرون می‌آورد. در نهایت برش زیر چشم با چندین بخیه بسته و پانسمان می‌شود.

قبل و بعد بلفاروپلاستی پلک پایین توسط دکتر وحید بیگی

نحوه جراحی بلفاروپلاستی در اهواز

همان‌گونه که توضیح دادیم، جراحی بلفاروپلاستی در اهواز و ماهشهر پس از بی‌حسی موضعی یک برش روی محل موردنظر و مطابق با خطوط طبیعی چشم ایجاد می‌شود. سپس بعد از برداشتن چربی و ماهیچه‌های اضافه برش به‌وسیله بخیه‌های ظریف به‌ سادگی بسته می‌شود. البته نباید فراموش کرد که جراحی بلفاروپلاستی باید حتما توسط پزشک ماهر و با تجربه در این زمینه انجام شود. در صورتی که پزشک تجربه کافی و تخصص لازم را نداشته باشد، بیمار می‌تواند دچار عوارض زیادی پس از این عمل شود.

چرا کلینیک چشم دکتر وحید بیگی در ماهشهر؟!

پیشرفته‌ترین تجهیزات جراحی

بیش از 2500 جراحی چشم موفق

رضایت‌مندی بیماران

جدیدترین متدهای درمان

دکتر وحید بیگی جراح و متخصص چشم

چه کسانی کاندید مناسبی برای عمل بلفاروپلاستی در اهواز هستند؟

معمولا شروع از دست دادن خاصیت کشسانی پوست با دهه 30 زندگی آغاز می‌شود. بهترین کاندید برای جراحی بلفاروپلاستی افراد 35 سال به بالا هستند. البته گاهی اوقات افراد به‌دلایل مشکلاتی دیگر مانند اختلالات ژنتیکی از سنین پایین دچار افتادگی پلک می‌شوند که در این صورت بهتر است که برای این جراحی غیرضروری تا حداقل سن 18 سالگی صبر کرد.

همچنین افراد کاندید جراحی بلفاروپلاستی نباید مشکل خاصی در سلامت خود داشته باشند. برای انجام هر عمل غیرضروری بیمار باید از شرایط عمومی خوبی برخوردار باشد و بیماری خاصی سلامت او را تهدید نکند. بهترین کاندیدای جراحی پلک بالا افرادی هستند که به‌ دلیل ژنتیک، قسمتی از پلک بالای آن‌ها شکل نگرفته است و چشمانی بادامی و کشیده مانند افراد آسیایی دارند. این افراد به‌ دلیل فرم چشم‌ها بسیار بیشتر از افراد دیگر مستعد افتادگی پلک بالا هستند. در‌واقع افتادگی پوست آن‌ها به‌ دلیل کوتاه بودن پلک بیشتر از حالت معمول به چشم می‌آید.

نمونه کار قبل و بعد عمل انحراف چشم دکتر وحید بیگی

جراحی و درمان انواع بیماری‌های چشم، رفع عیوب انکساری و انجام جراحی زیبایی پلک توسط دکتر وحید بیگی با نمونه کارهای متعدد

نمونه جراحی بلفاروپلاستی در اهواز

سن مناسب برای بلفاروپلاستی چیست؟

همان‌طور که توضیح دادیم، بهترین سن برای انجام جراحی بلفاروپلاستی از 35 سالگی است (مقاله جامع سن بلفاروپلاستی). در این سن روند پیری پوست شروع شده و در صورتی که بیمار استعداد ژنتیکی افتادگی پلک را داشته باشد، کم کم با شل شدن عضلات خود در اطراف چشم مواجه می‌شود.

انجام این جراحی پس از 35 سالگی برای همه افرادی که با افتادگی پلک دست و پنجه نرم می‌کنند مناسب است. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با کاندیدهای مناسب بلفاروپلاستی به‌ دست آورید، می‌توانید با تماس و درخواست مشاوره در زمینه بلفاروپلاستی با کلینیک دکتر وحید بیگی در ارتباط باشید.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

مشخصات(ضروری)
دریافت نوبت جهت انجام خدمات:
محل درمان:

تفاوت جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) با جراحی درمانی افتادگی پلک (پتوز)

هر دوی این عمل‌ها در پلک انجام می‌شوند اما از جهاتی با یکدیگر فرق می‌کنند. بلفاروپلاستی راهکاری است که برای بهبود ظاهر پلک استفاده می‌شود. انجام این عمل جراحی به از بین رفتن پف، افتادگی پوست، چین و چروک‌ها و چربی مازاد پلک‌ها کمک می‌کند.

اگر افتادگی پلک به دلیل شلی و افتادگی پوست نباشد و بیشتر به دلیل عملکرد نادرست عضله‌های پلک باشد، پیش از بحث زیبایی چشم‌ها انجام جراحی افتادگی پلک برای بهبود بینایی الزامی است. از این مشکل با عنوان پتوز نام می‌برند که ممکن است در یک یا هر دو چشم دیده شود.

با جراحی پتوز می‌توان افتادگی پلک‌ها را اصلاح کرد. انجام آن روی بینایی چشم مراجعه‌ کننده و همچنین زیبایی و عملکرد پلک او اثر مثبت دارد. گاهی اوقات فرد هم با مشکل افتادگی پلک‌ها روبروست و هم به لحاظ زیبایی مایل است ظاهر پلک‌هایش بهتر شود. در چنین حالتی با توجه به شرایط موجود می‌توان هر دو عمل جراحی بلفاروپلاستی و اصلاح پتوز را به صورت همزمان انجام داد.

بلفاروپلاستی همراه با اصلاح پتوز در اهواز دکتر بیگی

در صورت تمایل به مطالعه بیشتر درباره عمل افتادگی پلک در اهواز و مشاهده نمونه‌های قبل و بعد واقعی از انجام عمل بلفاروپلاستی و پتوز به طور همزمان حتماً مقاله مربوطه را مشاهده کنید.

اقدامات لازم قبل از جراحی پلک در اهواز

پیش از جراحی بلفاروپلاستی باید جلسه مشاوره‌ای با بهترین جراح پلک خود داشته باشید. در این جلسه پزشک سلامت چشمان شما را بررسی می‌کند. در این مرحله باید تمام سوابق پزشکی خودتان را در اختیار چشم پزشک قرار دهید تا از همه بیماری‌ها و داروهای در حال مصرف شما اطلاع پیدا کند.

پیش از جراحی بلفاروپلاستی باید مصرف داروهای روان کننده خون را متوقف کنید تا دچار خون‌ریزی پس از عمل نشوید. همچنین برای جلوگیری از خشکی چشم بعد از بلفاروپلاستی باید قبل و بعد از این جراحی به‌ مدت چند روز آب و مایعات زیادی مصرف کنید. داشتن تغذیه خوب و لایف استایل سالم قبل و بعد از جراحی باعث می‌شود که روند بهبودی با سرعت بیشتری طی شود و بدن شما آمادگی برای به‌ دست آوردن سلامتی را داشته باشد.

یکی از نکات دیگری که پزشک پیش از بلفاروپلاستی تاکید می‌کند، این است که باید قبل و بعد از این جراحی از کشیدن سیگار و استعمال سایر دخانیات خودداری کنید.

مراقبت‌های بعد از جراحی بلفاروپلاستی

جراحی بلفاروپلاستی در اهواز

پس از جراحی بلفاروپلاستی نیاز است که مراقبت‌هایی را انجام دهید تا با کاهش عوارض احتمالی، دوره نقاهت کوتاهی را بگذرانید. یکی از مهم‌ترین اقدامات پس از این جراحی این است که برای کاهش کبودی و سرعت گرفتن روند بهبود زخم از کمپرس سرد استفاده کنید. البته اگر کمپرس شما دمای کمی دارد و درون فریزر قرار گرفته است، باید آن را درون یک حوله بپیچید و روی زخم قرار دهید تا باعث ناراحتی پوست پلک نشود.

همان‌طور که قبلا گفتیم، خشکی چشم یکی از عوارض متداول و موقتی پس از جراحی بلفاروپلاستی است. برای جلوگیری از خشکی چشم باید ضمن نوشیدن حجم زیادی آب و مایعات، از قطره‌های چشمی تجویز شده توسط پزشک استفاده کنید.

برای جلوگیری از عفونت لازم است که یک ماه پس از بلفاروپلاستی در مکان‌های غیرضروری و آلوده مانند استخر و سونا تردد نداشته باشید. بلند کردن اجسام سنگین و همچنین خودداری از ورزش‌های حرفه‌ای و خسته کننده هم جزوی از مراقبت‌های پس از بلفاروپلاستی محسوب می‌شود. برای مراقبت بیشتر از چشمان پس از جراحی بلفاروپلاستی، باید حداقل به‌ مدت ده روز فعالیت‌هایی مانند تماشای تلویزیون و استفاده زیاد از موبایل که چشم‌ها را خسته می‌کنند را بسیار محدود کنید.

مدت زمان عمل بلفاروپلاستی در اهواز

مدت زمان مورد نیاز برای انجام عمل جراحی پلک در ماهشهر و اهواز متغیر است و با توجه به یکسری عوامل مشخص می‌شود. به طور مثال مقدار پوست اضافه و میزان مهارت و تجربه پزشک در تعیین آن دخیل است.

بعضی از جراحی‌های پلک ساده و بعضی دیگر پیچیده‌اند. ممکن است شخص نیاز به انجام بلفاروپلاستی ساده داشته‌ باشد و عمل او نهایتا ۱ ساعت زمان ببرد. اما در برخی مواقع بلفاروپلاستی پیچیدگی بیشتری داشته و با سایر جراحی‌ها ترکیب می‌شود. به عنوان مثال جراحی بلفاروپلاستی دو پلک بالا و دو پلک پایین ترکیب به صورت همزمان انجام شود، زمان بیشتری می‎‌برد. برای بررسی بیشتر وضعیت خود و زمان مورد نیاز برای عمل بلفاروپلاستی در اهواز کافیست با کلینیک دکتر وحید بیگی در ارتباط باشید.

جای بخیه‌ها بعد از بلفاروپلاستی

اگر متقاضی عمل پلک در اهواز یا بلفاروپلاستی در ماهشهر هستید حتما دغدغه باقی ماندن جای بخیه‌ها بعد از عمل را دارید. در اکثر موارد جای بخیه‌ها بعد از انجام عمل زیبایی پلک به صورت کامل از بین می‌رود. با این حال باید یادآور شد که این موضوع برای متقاضیان عمل بلفاروپلاستی در اهواز به یک شکل اتفاق نیفتاده و با نحوه واکنش پوست هر فرد در ارتباط است.

امکان دارد از بین رفتن جای بخیه‌های جراحی تا سه ماه زمان ببرد. هر چقدر برش پلک‌ها در عمل جراحی پلک عمیق‌تر باشد زمان نقاهت و محو شدن جای بخیه‌ها بیشتر طول می‌کشد. توجه به سبک زندگی بعد از انجام عمل بلفاروپلاستی در این رابطه موثر است. با در پیش گرفتن سبک زندگی مناسب می‌توان کاری کرد که پوست و جای زخم‌ها به نحو مطلوب ترمیم پیدا کند.

جای بخیه بلفاروپلاستی دکتر بیگی
جای بخیه بلفاروپلاستی دکتر بیگی

نتیجه نهایی جراحی بلفاروپلاستی

بین 20 تا 30 روز پس از جراحی بلفاروپلاستی، تورم و کبودی جراحی کم کم بهبود پیدا می‌کند و نتایج عمل خود را به نمایش می‌گذارد. البته برای دیدن نتیجه قطعی جراحی باید حدودا 3 ماه صبر کنید. برای اینکه زودتر دوران نقاهت خود را طی کنید سعی کنید که به پزشک خود گوش دهید و همه دستورات لازم را به‌خوبی اجرا کنید. زمانی که نتیجه نهایی جراحی مشخص شد، می‌توانید امیدوار باشید که نتیجه بلفاروپلاستی بین 8 تا 10 سال برای شما ماندگاری خواهد داشت.

البته باید توجه کنید که بعضی از افراد به‌ دلیل مراقبت‌های بیشتری که از پوستشان دارند و همچنین به‌ دلیل خاصیت انعطاف پذیری پوست و… نتیجه جراحی بلفاروپلاستی را بیشتر از سایرین حفظ می‌کنند.

محل برش در بلفاروپلاستی پلک بالا و پایین

جراح متخصص جهت انجام بلفاروپلاستی فوقانی یا بلفاروپلاستی در اهواز برای پلک بالا باید برشی را روی خطوط و چین پلک بالا به وجود بیاورد. بعد از آن که برش به اتمام رسید پزشک چربی‌ها و پوست اضافه را خارج کرده و در ادامه محل برش پلک را بخیه می‌زند.

در عمل بلفاروپلاستی پلک پایین یا بلفاروپلاستی تحتانی محل برش زیر مژه‌های پایین چشم خواهد بود. با ایجاد برش زدن در این قسمت، جای عمل پلک قابل مشاهده نخواهد بود. جراح برای انجام این عمل با روش دیگری نیز می‌تواند داخل پلک پایین را هم برش بزند.

محل برش در بلفاروپلاستی بالا و پایین

عوارض جراحی بلفاروپلاستی

جراحی بلفاروپلاستی در اهواز و ماهشهر هم می‌تواند مانند سایر مداخلات پزشکی عوارضی به‌ همراه داشته باشد. البته در صورتی که برای این جراحی به یک پزشک ماهر مراجعه کنید، عوارض به حداقل خود خواهند رسید. البته اکثر این عوارض به صورت کوتاه مدت و موقتی بوده و بعد از اتمام دوره نقاهت از بین خواهند رفت. برخی دیگر از عوارض بلفاروپلاستی که نادرتر هستند بر اثر نابلدی جراح ممکن است بروز کنند. در ادامه تعدادی از این عوارض را نام می‌بریم:

عوارض جراحی بلفاروپلاستی
 • تاری و اختلال در دید به‌ صورت کوتاه‌مدت
 • ماندگاری جای زخم یا ایجاد گوشت اضافه در محل جراحی
 • آسیب رسیدن به عضلات در نتیجه مشکل در باز کردن چشم‌ها
 • قرینه نشدن دو چشم و نیاز به جراحی ترمیمی برای حل مشکل
 • خشک شدن چشم و نیاز به استفاده از اشک مصنوعی
 • عوض شدن رنگ پوست
 • عفونت زخم و قطع نشدن خون‌ریزی
 • کوچک شدن چشم بعد از بلفاروپلاستی

هزینه جراحی بلفاروپلاستی

هزینه جراحی بلفاروپلاستی در اهواز و ماهشهر به عوامل زیادی بستگی دارد. شهرت و محبوبیت پزشک و همچنین میزان تجربه در انجام جراحی بلفاروپلاستی، تجهیزات کلینیک، شدت افتادگی پلک، افتادگی پلک بالا یا پایین یا هر دو پلک، سلامت عمومی بدن، سن بیمار و… همه می‌توانند در تعیین هزینه این جراحی موثر باشند.

متاسفانه بیمه هزینه جراحی‌های زیبایی را پوشش نمی‌دهد. اما در صورتی که افتادگی پلک باعث محدود شدن دید بیمار شده‌ باشد، بیمار می‌تواند با تاییدیه پزشک و اثبات کاهش دید خود به‌ دلیل افتادگی پلک قسمتی یا تمام هزینه‌های بلفاروپلاستی را از بیمه دریافت کند.

اما به‌ صورت کلی چون بلفاروپلاستی جراحی ساده‌ای است هزینه چندانی نداشته و قیمت آن در سال 1403 برای هر دو چشم در اهواز و ماهشهر در جدول زیر آورده شده است.

نوع عملهزینه تقریبی است.
هزینه بلفاروپلاستی پلک بالااز 16/000/000 میلیون تومان
هزینه بلفاروپلاستی پلک پاییناز 30/000/000 میلیون تومان

عدم تقارن پلک بعد از عمل بلفاروپلاستی

یکی از عوارض بسیار نادری که ممکن است بعد از عمل بلفاروپلاستی ایجاد شود عدم تقارن پلک‌هاست. بروز این عارضه باعث نارضایتی بعد از جراحی پلک می‌شود و حتی در مواردی تاثیر منفی بر روحیه و اعتماد به‌ نفس شخص دارد. عدم تقارن پلک بعد از عمل به دلایل گوناگونی از جمله توزیع نابرابر چربی در پلک‌ها، برش نادرست جراح اتفاق می‌افتد. در نتیجه برای جلوگیری از بروز چنین عارضه‌ای حتماً درباره انتخاب جراح بلفاروپلاستی بسیار دقت و تحقیق کنید.

بلفاروپلاستی و ناقرینگی چشم ها

سوالات متداول در رابطه با بلفاروپلاستی

نتیجه‌گیری

جراحی بلفاروپلاستی در اهواز و ماهشهر یک عمل زیبایی ساده است که این روزها طرفداران زیادی دارد. با انجام این جراحی چهره فرد جوان، شاداب و زیباتر به نظر می‌رسد. جراحی بلفاروپلاستی به دو دسته جراحی پلک بالا و پلک پایین تقسیم می‌شود. افتادگی زیاد پلک بالا ممکن است باعث کاهش دید بیمار شود و جراحی در این شرایط فقط به‌ دلایل زیبایی نباشد. معمولاً افتادگی پلک پایین را می‌توان به‌ شکل یک توده کیسه‌ مانند پر شده از چربی زیر چشم مشاهده کرد. در صورتی که تمایل دارید اطلاعات بیشتری در رابطه با جراحی زیبایی پلک در اهواز و ماهشهر به‌ دست آورید، می‌توانید با کلینیک چشم دکتر وحید بیگی در تماس باشید.

مشاوره حضوری عمل بلفاروپلاستی در ماهشهر

اگر ساکن استان خوزستان از جمله شهرهای اهواز و ماهشهرو یا اطراف آن هستید و برای عمل زیبایی پلک قصد مراجعه به یک چشم پزشک خوب را دارید، می‌توانید به مطب دکتر وحید بیگی مراجعه کنید.

آدرس: ماهشهر، میدان امام، خیابان باهنر، جنب عینک زایس

مقالات مرتبط

16 در مورد “بلفاروپلاستی در اهواز و ماهشهر چگونه انجام می‌شود؟”

 1. مهری مالک

  دکتر بیگی من واقعا تو اهواز و حتی تهران کسی و ندیدم که مثل شما انقدر ظریف بخیه بلفاروپلاستی رو زده باشه… اخلاق و‌هماهنگی تیمتون هم عالیه

 2. الان عمل پلک بکنم، خط عمل پشت پلکم معلوم نمیشه؟ این مسئله خیلی برام مهمه

  1. دکتر وحید بیگی

   با سلام
   رد بخیه بعد از عمل بلفاروپلاستی در چین پشت پلک پنهان شده و به مرور زمان کمرنگ تر خواهد شد.

  1. دکتر وحید بیگی

   با سلام
   دوست عزیز بسته به مدت عمل بلفاروپلاستی حداکثر تا شش ماه در چین پشت پلک پنهان می‌شود.

 3. مریم خان محمدی

  من خیلی نگرانم که خط بخیه پشت پلکم معلوم بشه، اینجوری هست؟؟ یعنی رد عمل باقی میمونه؟

  1. دکتر وحید بیگی

   با سلام
   دوست عزیز رد بخیه بعد از بلفاروپلاستی با گذشت زمان کمرنگ تر شده و در چین پشت پلک پنهان می شود.

 4. سلام
  من یک سوال داشتم من هم عینک میزنم هم پف پشت پلک دارم دکترجان من اول باید بلفاروپلاستی انجام بدم یا لیزیک چشم؟

  1. دکتر وحید بیگی

   با سلام
   بهتر است اول عمل بلفاروپلاستی و پس از یک ماه عمل لیزیک را انجام بدید دوست عزیز

 5. میشه فقط پلک پایینو عمل کرد؟ برای پدربزرگم میپرسم زیر چشماش خیلی پف داره

  1. دکتر وحید بیگی

   سلام بله در صورتی که پلک بالا افتادگی نداشته و فقط پلک پایین نیاز به جراحی داشته باشد، می توان فقط بلفاروپلاستی پلک پایین انجام داد. پیشنهاد می شود که حتما مقاله مربوط به بلفاروپلاستی پلک پایین را مطالعه کنید.

 6. سلام اقای دکتر
  آیا در دوران بارداری می تونم عمل بلفاروپلاستی انجام بدم؟

  1. دکتر وحید بیگی

   با سلام دوست عزیز
   انجام کلیه جراحی های تهاجمی و نیمه تهاجمی مانند بلفاروپلاستی، عمل لیزیک در بارداری توصیه نمی‌شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا