هزینه بلفاروپلاستی در اهواز و ماهشهر [سال 1403]

شاید برای شما نیز جای سوال باشد که هزینه عمل زیبایی پلک در اهواز یا ماهشهر چقدر است؟ در این مقاله قصد داریم تا هزینه‌ها و هر آنچه که مربوط به عمل پلک می‌‎شود را توضیح دهیم. عمل زیبایی پلک (بلفاروپلاستی) یک روش درمانی است که برای زیبایی پلک‌ها و از بین بردن پوست اضافی اطراف چشم انجام می‌شود؛ به این ترتیب چشم‌ها، زیباتر و جوان‌تر به نظر خواهد رسید.

قبل و بعد جراحی زیبایی پلک

هزینه بلفاروپلاستی در اهواز

هزینه عمل زیبایی پلک ممکن است بسته به شهر، تخصص پزشک، مرکز درمانی، سطح پیچیدگی عمل و سایر عوامل متغیر باشد. هزینه عمل بلفاروپلاستی در اهواز و ماهشهر شامل هزینه جراح، بیمارستان، بررسی‌های قبل و بعد از جراحی، بیهوشی و داروها، خدمات پس از عمل و سایر هزینه‌های مرتبط با این جراحی می‌‎شود.

نوع عملهزینه تقریبی است.
هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا16/000/000 میلیون تومان
هزینه بلفاروپلاستی پلک پایین30/000/000 میلیون تومان

عوامل موثر بر هزینه جراحی زیبایی پلک

عواملی که می‌تواند بر هزینه جراحی پلک در اهواز تأثیر بگذارد عبارتند از:

 • موقعیت جغرافیایی: هزینه‌های جراحی ممکن است بسته به موقعیت جغرافیایی و شهری که در آن انجام می‌شود، متغیر باشد.
 • تخصص و تجربه پزشک: پزشکان با تخصص و تجربه بالا معمولاً هزینه‌های بیشتری دریافت می‌کنند. برای انجام این جراحی حتماً به بهترین دکتر بلفاروپلاستی در اهواز مراجعه کنید.
 • سطح پیچیدگی: هزینه عمل زیبایی پلک ممکن است بسته به سطح پیچیدگی و تعداد پلک‌های تحت جراحی (پلک وبالا و پایین) متغیر باشد.
 • نوع جراحی: روش جراحی افتادگی پلک نیز می‌تواند برهزینه تأثیر بگذارد.
 • بیمارستان و تجهیزات: هزینه‌های مرتبط با بیمارستان و تجهیزات می‌توانند بر هزینه‌ها تاثیر بگذارند.

چرا کلینیک چشم دکتر وحید بیگی در ماهشهر؟!

پیشرفته‌ترین تجهیزات جراحی

بیش از 2500 جراحی چشم موفق

رضایت‌مندی بیماران

جدیدترین متدهای درمان

دکتر وحید بیگی جراح و متخصص چشم

هزینه‌های قبل از جراحی پلک

هزینه‌های قبل از انجام جراحی بلفاروپلاستی در اهواز شامل موارد زیر می‌شوند:

 • مشاوره پزشکی: قبل از جراحی پلک، شما نیاز به مشاوره با یک پزشک متخصص دارید.
 • آزمایشات قبل از عمل: پزشک قبل از انجام جراحی بلفاروپلاستی، آزمایشات قبل از عمل را انجام می‌دهد. این آزمایشات ممکن است شامل آزمایش خون، آزمایش قلب، اندازه‌گیری فشار خون و سایر آزمایشات مرتبط با سلامت عمومی شما باشند.
 • تصویربرداری: پزشک برای ارزیابی دقیق‌تر پلک‌ها و ساختار آنها، از اکوگرافی، سونوگرافی یا تصویربرداری تخصصی و … استفاده می‌کند.

هزینه بلفاروپلاستی بر اساس نوع پلک مورد جراحی

هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا

در این جراحی، بافت‌ها و پوست اضافی در پلک بالا (پلک فوقانی) برداشته می‌شوند. در بسیاری از افراد مخصوصاً افراد مسن که پوست آن‌ها دچار شل شدگی شده است، افتادگی شدید پلک بالا علاوه بر نازیبا کردن صورت، سبب محدودیت دید نیز شده است. این جراحی می‌تواند بهبود دید را برای این افراد همراه داشته باشد. معمولا افراد به دلیل شیوع بیشتر این عارضه، به دنبال دانستن هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا هستند.

قبل و بعد بلفاروپلاستی پلک پایین توسط دکتر وحید بیگی

هزینه بلفاروپلاستی پلک پایین

در این جراحی، بافت‌ها و پوست اضافی در پلک پایین برداشته می‌شوند. جراحی بلفاروپلاستی پلک پایین در اهواز می‌تواند بهبود ظاهری پلک پایین، کاهش چین و چروک و بهبود دید را به همراه داشته باشد. در مورد هزینه عمل زیبایی پلک پایین باید این مورد را در نظر داشته باشید که نسبت به هزینه بلفاروپلاستی پلک بالا، بیشتر است.

هزینه بلفاروپلاستی چهار پلک

بدیهی است که هزینه بلفاروپلاستی چهار پلک (عمل زیبایی پلک بالا و پلک پایین هر دو چشم) از هزینه دو عمل قبلی بیشتر خواهد بود. با انجام جراحی زیبایی پلک بالا و پایین به طور همزمان، زیبایی و جوانی به صورت فرد بازمی‌گردد.

قبل و بعد عمل زیبایی پلک توسط دکتر وحید بیگی در ماهشهر

هزینه عمل افتادگی پلک با بیمه

هزینه عمل زیبایی پلک با بیمه ممکن است متغیر باشد و به شرایط خاص هر بیمه‌گر و پوشش‌های بیمه بستگی دارد. این مورد در زیر بیشتر توضیح داده شده است:

 • بیمه تامین اجتماعی: در حال حاضر افراد زیادی تحت پوشش این بیمه هستند اما باید عنوان کرد که متاسفانه تامین اجتماعی هزینه عمل پلک در اهواز برای حذف افتادگی پلک را پوشش نمی‌دهد زیرا آن را در دسته عمل‌‏های زیبایی قرار می‌‎دهد.
 • بیمه سلامت: بیمه سلامت نیز چون عمل بلفاروپلاستی را در دسته جراحی‌های زیبایی طبقه‌بندی می‌کند از همین رو هزینه‌ آن را متقبل نمی‌شود.
 • بیمه تکمیلی: بیمه تکمیلی نیز مانند سایر بیمه‌ها به دلیل هدف زیبایی این جراحی هزینه آن را پوشش نمی‌دهد؛ با این وجود در مواردی که افتادگی پلک موجب کاهش دید و محدودیت بینایی می‌شود، ممکن است در کمیسیون‏های پزشکی هزینه توسط بیمه متحمل گردد.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

مشخصات(ضروری)
دریافت نوبت جهت انجام خدمات:
محل درمان:

هزینه بلفاروپلاستی بدون جراحی

هزینه جراحی زیبایی پلک در ماهشهر بستگی به روش انجام آن دارد. برخی از پزشکان در این روش از دستگاه پلاسما جت استفاده می‌کنند. این دستگاه روی پوست شما یک‎سری سوختگی‏‌های سطحی ایجاد می‌‎کند که همین مورد نیز موجب کشیدگی در پوست می‌شود. افرادی که از این روش استفاده می‌‎کنند گاها 2 الی 3 روز درد در ناحیه پلک خود دارند. این روش برا تمام افراد مناسب نیست و نمی‌‎تواند یک روش قطعی باشد. البته لازم به ذکر است که این روش هزینه کمتری نسبت به جراحی دارد اما ممکن است اثرات نامطلوبی روی ظاهر شما داشته باشد.

برخی از افراد نیز برای از بین بردن افتادگی پلک خود به جای انجام جراحی و برداشتن پوست اضافه، اقدان به لیفت شقیقه با نخ می‌‎کنند؛ در این صورت درست است که هزینه کمتری پرداخت می‌شود ولی بعد از گذشت چند سال و از بین رفتن اثر نخ، مجدداً پلک افتاده و به ظاهر قبلی خود بازمی‌گردد. توجه داشته باشید که در صورت تشخیص جراح و متخصص چشم، در صورتی که اطراف چشم شما پوست اضافی وجود داشته باشد تنها باید اقدام به برداشتن آن‌ها کرد و روش درمان اصلی جراحی خواهد بود.

جمع‌بندی

هزینه بلفاروپلاستی در خوزستان به فاکتورهای متفاوتی بستگی دارد که بر اساس تعداد پلک‌های مورد جراحی، نوع روش جراحی، دسمزد جراح و… تعیین می‌شود. لازم به ذکر است که این عمل در دسته عمل‌های زیبایی محسوب می‌‎شود و به همین دلیلی بیمه هزینه‌های مرتبط با آن را پرداخت نمی‌کند.

مشاوره حضوری بلفاروپلاستی در ماهشهر

اگر ساکن استان خوزستان از جمله شهرهای اهواز و ماهشهر هستید و برای عمل بلفاروپلاستی قصد مراجعه به یک چشم پزشک خوب را دارید، می‌توانید به کلینیک دکتر وحید بیگی بهترین جراح بلفاروپلاستی در ماهشهر مراجعه کنید.

آدرس: ماهشهر ؛میدان امام،خیابان باهنر ،جنب عینک زایس

مقالات مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا