بهترین جراح و متخصص چشم در ماهشهر و اهواز

چشم در بدن انسان یک ارگان حساس محسوب می‌شود. علاوه بر درمان انواع بیماری‌های چشمی، جهت رفع عیوب انکساری و انجام عمل‌های جراحی لیزری چشم نیز باید به بهترین جراح و متخصص چشم مراجعه کرد تا در نهایت به بهترین نتیجه رسید. انتخاب بهترین دکتر چشم خوزستان کار دشواری نیست. لازم است تا با بیماران قبلی مشورت کرده و در مورد دکتر و تخصص او جستجو نمایید. در ادامه با ویژگی‌های بهترین چشم پزشک اهواز و ماهشهر آشنا خواهید شد.

بهترین دکتر چشم در ماهشهر، اهواز و خوزستان

ویژگی‌های چشم ‏پزشک خوب

بهترین دکتر چشم خوزستان باید دارای ویژگی‌های زیر باشد:

 • بهترین متخصص چشم اهواز باید تخصص و دانش لازم را داشته باشید.
 • از دستگا‌ه‌های به روز استفاده نماید و با تکنولوژی‌های روز آشنا باشد. دکتر وحید بیگی از جدیدترین دستگاه لیزر چشم در جهان استفاده می‌کنند که تنها دستگاه اگزامیر لیزر شویند موجود در کل خوزستان است.
 • زمان لازم را برای تشخیص و بررسی مشکل صرف نماید.
 • در زمان درست بهترین تصمیم را گرفته و راه درمانی مناسبی را پیشنهاد دهد.
 • به نیازها و صحبت‌‏های بیمار اهمیت دهد. به عبارت دیگر تنها بعد اقتصادی را مدنظر قرار ندهد.
 • یک چشم پزشک منصف هزینه‌های درمانی را طبق نرخ مصوب اعلام شده دریافت می‌کند و هزینه‌های اضافی را به بیماران خود تحمیل نمی‌کند.
دکتر وحید بیگی

اهمیت مراجعه به بهترین جراح چشم در اهواز

مراجعه به بهترین متخصص چشم در ماهشهر بسیار مهم است زیرا چشم یکی از اعضای حساس و حیاتی بدن ما هستند و هرگونه مشکل یا عارضه در آن‌ می‌تواند تأثیر منفی بر کیفیت زندگی ما داشته باشد. در زیر اهمیت مراجعه به بهترین جراح چشم بیان شده است:

 • بهترین متخصص چشم اهواز با تجربه و تخصص بالا دارای دانش و مهارت لازم برای تشخیص درست و درمان انواع بیماری‌های چشمی است. او آگاهی کامل از تکنیک‌های جدید، روش‌های پیشرفته و تجهیزات مدرن در حوزه چشم‌پزشکی دارد.
 • جراحان چشم با تجربه می‌توانند به طور دقیق بیماری‌ها و مشکلات چشمی را تشخیص دهند.
 • بهترین جراحان چشم از روش‌های درمانی پیشرفته و مدرن استفاده می‌کنند. این مورد شامل استفاده از فناوری‌های پیشرفته تصویربرداری، لیزر، جراحی مینیمالیستی و تکنیک‌های جدید در جراحی چشم است.

جراح و متخصص چشم چه خدماتی را ارائه می‌کند؟

متخصص چشم خدمات متنوعی را در زمینه تشخیص و درمان بیماری‌ها و اختلالات چشمی در بهترین کلینیک چشم پزشکی ماهشهر ارائه می‌کند. به طور کلی، خدماتی که یک جراح چشم می‌تواند ارائه دهد عبارتند از:

تفاوت دکتر متخصص چشم و پزشک بینایی‌سنج

تفاوت بین بهترین دکتر چشم خوزستان و پزشک بینایی‌سنج (Optometrist) در میزان تخصص و نوع خدماتی است که ارائه می‌دهند. در ادامه، تفاوت‌های اصلی بین این دو را بررسی خواهیم کرد:

 • تحصیلات و تخصص: متخصص چشم در ماهشهر پس از فارغ‌التحصیلی از دانشکده پزشکی، تحصیلات تخصصی را در زمینه بیماری‌ها و اختلالات ادامه می‌دهد. اما پزشک بینایی‌سنج یا Optometrist، پس از دریافت درجه دکترای حرفه‌ای در زمینه بینایی و اختلالات چشمی، تخصص خود را در بررسی و تشخیص مشکلات بینایی توسعه می‌دهد.
 • تشخیص و درمان: چشم‌ پزشکان مجوز و تخصص لازم برای تشخیص و درمان بیماری‌ها و اختلالات چشمی دارند. آنها می‌توانند عمل‌های جراحی چشمی را انجام داده و درمان‌های پیشرفته در مواردی مانند کاتاراکت، گلوکوم، رتینوپاتی دیابتی و مشکلات شبکیه ارائه دهند. همچنین، آنها می‌توانند برای تشخیص بیماری‌ها از تجهیزات تشخیصی پیشرفته مانند OCT و آنژیوگرافی استفاده کنند. پزشک بینایی‌سنج عمدتاً مسئولیت بررسی و تشخیص وضعیت بینایی را بر عهده دارد.

چرا کلینیک چشم دکتر وحید بیگی در ماهشهر؟!

پیشرفته‌ترین تجهیزات جراحی

بیش از 2500 جراحی چشم موفق

رضایت‌مندی بیماران

جدیدترین متدهای درمان

دکتر وحید بیگی جراح و متخصص چشم

دکتر متخصص چشم چه بیماری‌هایی را درمان می‌کند؟

بهترین دکتر چشم خوزستان قادر است هر بیماری و اختلالات چشمی را ارزیابی، تشخیص داده و درمان کند. این موارد عبارتند از:

 • کاتارات: آب مروارید معمولا در افراد مسن‎تر رخ می‌دهد و در آن، عدسی چشم تار می‌شود؛ برای درمان، جراحی آب مروارید توسط متخصص چشم انجام می‌شود.
 • گلوکوم: گلوکوم یک بیماری مرتبط با افزایش فشار داخل چشم است که می‌تواند به تدریج باعث کاهش بینایی و در نهایت کوری شود.
 • مشکلات شبکیه: شبکیه لایه حساسی است که نور را به نورون‌های عصبی می‌‎رساند. برخی از مشکلات شبکیه شامل شکستگی شبکیه، آمبولی، تاریکی شبکیه و سایر بیماری‌های مربوط به این ناحیه وراثتی هستند.
 • مشکلات قرنیه: قرنیه پوشش شفاف جلوی چشم است و می‌تواند به علت عفونت، آسیب، ترک یا بیماری‌هایی مانند کراتیت، کراتوکونوس و دیستروفی قرنیه تحت تأثیر قرار گیرد.
 • اختلالات مربوط به بینایی: متخصص چشم می‌تواند مشکلات بینایی مانند کاهش بینایی، دوربینی، کژبینی، استرابیسموس و آمبلیوپی (کوری) را تشخیص داده و درمان‌های مناسبی مانند استفاده از عینک، لنزهای تماسی، تمرینات بینایی و در صورت لزوم عمل جراحی مانند عمل انحراف چشم را تجویز کند.
 • عفونت‌های چشمی: متخصص چشم می‌تواند عفونت‌های چشمی مانند کونژنکتیویت (التهاب کنژکتیوا)، کراتیت (التهاب قرنیه) و اندوفتالمیتیس (التهاب داخلی چشم) را تشخیص داده و درمان کند.

دریافت نوبت از بهترین دکتر چشم اهواز و ماهشهر

یافتن بهترین دکتر چشم خوزستان خوب می‌تواند به شما در بهبود و حفظ سلامت چشم‌ها کمک کند. شما می توانید به صورت آنلاین یا از طریق تماس تلفنی نوبت خود را نهایی نمایید.

برای دریافت مشاوره رایگان فرم زیر را پر کنید.

مشخصات(ضروری)
دریافت نوبت جهت انجام خدمات:

بهترین متخصص چشم در خوزستان از چه دستگاه‌‏هایی استفاده می‌کند؟

بهترین دکتر چشم خوزستان از دستگاه‌های پیشرفته و مدرن برای تشخیص و درمان انواع بیماری‌های چشمی استفاده می‌کند که این دستگاه‌ها عبارتند از:

 1. تجهیزات تصویربرداری: مانند دستگاه‌های OCT (توموگرافی)، آنژیوگرافی با فلورسین، آنژیوگرافی با ژلاتین سینگری و دستگاه‌های تصویربرداری زنده مانند زایلر، توپوگرافی و آنتریور سگمنت.
 2. لیزرهای تراپوتیک و جراحی: مانند لیزرهای لازکس، لیزر آرگون، لیزر سه‌بعدی، لیزر یاگ و لیزر کربن دی‌اکسید.
 3. دستگاه‌های تشخیصی: مانند تونومتر، آپتومتر، پلانوتومتر، تونوگرافی، پریمتری، پریمتری کمپیوتریزه.
 4. میکروسکوپ و آیرونورم: این دستگاه‌ها برای انجام عمل جراحی داخل چشمی مانند جراحی کاتاراکت، انتقال قرنیه و جراحی شبکیه استفاده می‌شوند.
 5. دستگاه‌های تشخیصی تصویری: مانند اسکنر آبی‌نوری، تصویربرداری مولتی‌فانکشنال و دستگاه‌های تصویربرداری نوری مانند فاندوسکوپی، آنژیوگرافی و توموگرافی.
دستگاه اگزایمر لیزر شویند در خوزستان

کلینیک دکتر وحید بیگی مجهز به جدیدترین دستگاه لیزر چشم در جهان

تنها دستگاه اگزایمر لیزر شویند موجود در خوزستان

در چه مواقعی باید به چشم پزشک مراجعه کرد؟

در صورتی که با هر یک از موارد زیر مواجه شوید، باید به متخصص چشم در ماهشهر مراجعه کنید:

 • مشکلات بینایی: مانند کاهش تدریجی بینایی، کاهش دید در شب، بینایی مات.
 • درد یا التهاب چشم: اگر درد، سوزش، خارش، قرمزی یا التهاب در یک یا هر دو چشم تجربه می‌کنید، نیاز است که به چشم‌پزشک مراجعه کنید.
 • مشکلات کاتاراکت: کاتاراکت به معنی ابری شدن عدسی چشم است که می‌تواند باعث کاهش بینایی شود و ممکن است نیاز به جراحی آب مروارید باشد.
 • مشکلات گلوکوم: اگر فشار داخل چشم شما افزایش یافته است یا مشکوک به گلوکوم هستید، باید به چشم‌پزشک مراجعه کنید.
 • مشکلات دیابتی: اگر بیماری دیابت دارید، باید به چشم‌ پزشک مراجعه کنید تا بررسی شود آیا دیابت تأثیری بر چشم‌ها داشته است یا خیر؟
 • بررسی دوره‌ای بینایی: برای تمام سنین مخصوصاً افراد میانسال (برای پیشگیری از پیر چشمی)، توصیه می‌شود که به صورت دوره‌ای برای بررسی بینایی و سلامت چشم‌ها به چشم‌ پزشک مراجعه کنید.
نمونه کار قبل و بعد عمل انحراف چشم دکتر وحید بیگی

جراحی و درمان انواع بیماری‌های چشم، رفع عیوب انکساری و انجام جراحی زیبایی پلک توسط دکتر وحید بیگی با نمونه کارهای متعدد

نمونه جراحی بلفاروپلاستی در اهواز

جمع بندی

یافتن بهترین دکتر چشم خوزستان کمک شایانی به شما می‌کند تا مشکلات چشمی خود را سریع برطرف نمایید. لازم است تا این مورد را مد نظر قرار دهید که یک پزشک خوب باید زمان لازم را برای بیمار خود صرف کرده و مشکل او را به درستی تشخیص دهد.

مشاوره حضوری با بهترین متخصص چشم در ماهشهر

اگر ساکن استان خوزستان از جمله شهرهای اهواز و ماهشهر و یا اطراف آن هستید و قصد مراجعه به یک چشم پزشک خوب را دارید، می‌توانید به مطب دکتر وحید بیگی بهترین جراح و متخصص چشم در ماهشهر مراجعه کنید.

آدرس بهترین چشم پزشک ماهشهر

ماهشهر، میدان امام،خیابان باهنر، جنب عینک زایس

شماره تماس بهترین دکتر چشم پزشک ماهشهر

۰۹۰۱۳۵۴۳۰۵۷

مقالات مرتبط

4 در مورد “بهترین جراح و متخصص چشم در ماهشهر و اهواز”

 1. من چقدر از کار دکتر بیگی راضیم اتفاقا ما هم اهواز زندگی می کنیم ولی برای عمل لیزیک چشمم اومدم پیش دکتر بیگی واقعا کارشون حرف نداره

 2. علی امینی

  من از طریق سایتتون نوبت گرفتم از آبادان هم اومدم پیشتون و راضی بودم از تشخیص و اخلاق دکتر بیگی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا